مجتمع ليتوگرافي، چاپ و صحافي انتشارات جنگل
 
 
مجتمع ليتوگرافي، چاپ و صحافي انتشارات جنگل در سال 1380 با گرد آوري متخصصين و با استفاده از دانش و فناوري روز دنيا تأسيس و با ايجاد فضايي سرشار از همت و جسارت به چاپ و نشر کتاب همت گماشت. از آنجا كه دست يابي به كيفيت و حفظ آن در مجتمع چاپ و نشر جنگل از مهمترين امور است كنترل كيفيت در تمامي مراحل توليد به بهترين شكل انجام مي گيرد و از اين روست كه مجتمع چاپ و نشرجنگل به کيفيت محصولات خود افتخار مي کند .
مجتمع ليتوگرافي، چاپ و صحافي جنگل با در اختيار داشتن همه امکانات لازم براي توليد و توزيع کتاب و محصولات فرهنگي شامل مجتمع خدمات چاپ کتاب نظير پيشرفته ­ترين سايت طراحي و تايپ متون، ليتوگرافي مدرن، چاپ و صحافي طبق آخرين استانداردهاي بين المللي و نيز شبکه گسترده و قوي توزيع در سراسر کشور و مناطق مجاور مثل آسياي ميانه، آسياي مرکزي و خاورميانه، شاخ آفريقا و حتي اروپا مطمئن ترين مجتمع جهت چاپ و توزيع کتاب و محصولات فرهنگي مي باشد.
در مجتمع چاپ و نشر جنگل همواره دو ديدگاه براي ما حائز اهميت است. يكي ارتقاء كيفيت محصولاتمان و ديگري جلب رضايت مشتري در نتيجه­ ي ارتقاء كيفيت به جلب رضايت مشتري مي رسيم و جلب رضايت مشتري هم امتياز مهمي را براي ما به ارمغان مي آورد و اينكه با تكيه به اعتماد دوستاني كه از محصولات ما خريداري کرده اند توانستيم با ابداع و نو آوري تعداد محصولاتمان را افزايش دهيم و توليدات جديدي را كه شايد در عرصه جهاني هم بي نظير باشند به معرض طبع رسانيديم.
-------------------------------
@jangalsupport Telegram
+989107630180 Telegram
  +989107630180 WhatsApp
onlineshop@junglepub.org : Email
--------------------------
پس از چاپ 
 
1-پوشش
   ·UV مات، براق
   ·سلفون مات، براق، حرارتي، معمولي
2-دستگاه لترپرس
3-دستگاه تاکني
4-صحافي مفتول
5-صحافي چسبگرم
6-جلد سازي
7-برش سر طرف
8-ايندکس
چاپ
 
1-افست2 ورقي تک رنگ و دو رنگ 70*50
2-افست 3 ورقي 2 رنگ 90*60
3-افست 5/4 ورقي 5 و 6 رنگ 100*70
4-افست GTO 4 رنگ 50*35


پيش از چاپ
 
1-سايت طراحي
2-حروف چيني 
  ·کامپيوتري
   ·دستي (کالک)
3-ليتوگرافي